TEK KULLANIMLIK HAVLU GRUBU - Fibril Tüketim Ürünleri San.Tic.A.Ş.
TEK KULLANIMLIK SAÇ KURULAMA HAVLUSU

TEK KULLANIMLIK ULTRA EMİCİ SAÇ KURULAMA HAVLUSU


Özel formülü sayesinde yumuşak dokulu ve ultra emiş gücüne sahiptir. Evde, spor salonunda, profesyonel kuaför ve güzellik merkezlerinde, yıkama sonrasında kullanılır. Bulaşıcı hastalıklardan kaçınmak için hijyenik, pratik, ekonomik çözüm sunar. Her saç tipine uygundur. Ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Tek kullanımlık olması, su, deterjan ve zamandan tasarruf sağlar. Doğa dostudur.
38x80 cm ölçüsündedir. Tekli paketlidir.
İsteğiniz doğrultusunda, rulo perforeli/perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK MANİKÜR HAVLUSU

TEK KULLANIMLIK MANİKÜR HAVLUSU


El tırnaklarının bakımı sırasında kullandığımız tek kullanımlık manikür havlusu, özel formülü sayesinde yumuşak dokulu ve ultra emiş gücüne sahiptir. Evde, profesyonel kuaför ve güzellik merkezlerinde, bakım seansları sırasında kullanılır. Bulaşıcı deri hastalıklarından kaçınmak için hijyenik, pratik, ekonomik çözüm sunar. Her cilt tipine uygundur. Ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Tek kullanımlık olması, su, deterjan ve zamandan tasarruf sağlar. Doğa dostudur.
25x35 cm ölçüsündedir. Tekli paketlidir.
İsteğiniz doğrultusunda, rulo perforeli/perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK PEDİKÜR HAVLUSU

TEK KULLANIMLIK PEDİKÜR HAVLUSU


Ayak tırnaklarının bakımı sırasında kullandığımız tek kullanımlık manikür havlusu, özel formülü sayesinde yumuşak dokulu ve ultra emiş gücüne sahiptir. Evde, profesyonel kuaför ve güzellik merkezlerinde, bakım seansları sırasında kullanılır. Bulaşıcı deri hastalıklarından kaçınmak için hijyenik, pratik, ekonomik çözüm sunar. Her cilt tipine uygundur. Ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Tek kullanımlık olması, su, deterjan ve zamandan tasarruf sağlar. Doğa dostudur.
35x45 cm ölçüsündedir. Tekli paketlidir.
İsteğiniz doğrultusunda, rulo perforeli/perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK SPORCU YÜZ HAVLUSU

TEK KULLANIMLIK SPORCU HAVLUSU


Özel formülü sayesinde yumuşak dokulu ve ultra emiş gücüne sahiptir. Evde, spor salonunda, güzellik merkezlerinde, yıkama sonrasında kullanılır. Bulaşıcı hastalıklardan kaçınmak için hijyenik, pratik, ekonomik çözüm sunar. Her cilt tipine uygundur. Ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Tek kullanımlık olması, su, deterjan ve zamandan tasarruf sağlar. Doğa dostudur.
38x60 cm ölçüsündedir. Tekli paketlidir.
İsteğiniz doğrultusunda, rulo perforeli/perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK VÜCUT HAVLUSU

TEK KULLANIMLIK VÜCUT HAVLUSU


Özel formülü sayesinde yumuşak dokulu ve ultra emiş gücüne sahiptir. Evde, spor salonunda, profesyonel kuaför ve güzellik merkezlerinde, yıkama sonrasında kullanılır. Bulaşıcı hastalıklardan kaçınmak için hijyenik, pratik, ekonomik çözüm sunar. Her cilt tipine uygundur. Ciltte alerjik reaksiyon göstermez. Tek kullanımlık olması, su, deterjan ve zamandan tasarruf sağlar. Doğa dostudur.
60x120 cm ve 80x140 cm ölçüsündedir. Tekli paketlidir.
İsteğiniz doğrultusunda, rulo perforeli/perforesiz üretilebilir.