Fibril ile Temizlikte Doğal Çözümler - Fibril Tüketim Ürünleri San.Tic.A.Ş.
Temizlikte Doğal Çözümler
1.
Cam Ve Aynalarınızı Sildiğiniz Suya Sirke Ekleyin
İnatçı cam lekelerinden sıkıldınız mı? Çözüm çok basit. Ilık suyun içine biraz sirke ekleyin ve Fibril Cam Bezi ile aynanızı silin.   Lekelerin çıktığını, aynanızın çok daha iyi parladığını göreceksiniz. 
2.
Musluk Ve Çelik Lekelerini Limon Ve Tuz Kullanarak Çıkarın
Sürekli olarak su lekesi olan musluk ve diğer çelik mutfak eşyalarınız canınızı sıkıyorsa, sıkı dostlar limon ve tuz yardımınıza yetişsin!  İçerdiği asit sayesinde limon musluk çelik yüzeylerde biriken kireç gibi tortuların temizlenmesinde oldukça etkilidir.  Limonun temizleme etkisini arttırmak için üzerine tuz ekleyebilirsiniz. Musluk ve çelik eşyalarınızı limon ve tuzla ovalayıp, soğuk sudan geçirin.  Son olarak Fibril Mutfak Bezi ile iyice kurulayın. Musluklarınızın ve çelik eşyalarınızın size gülümsediğini fark edeceksiniz
3.
Koltuğunuzu Karbonatla Temizleyin
Dünya tatlısı yaramazınız yeni aldığınız koltuğunuzu mu lekeledi? Dert etmeyin.   Bir miktar karbonatı lekenin olduğu yere serpin, sonra lekeyi ılık su ve Fibril Çok Amaçlı Rulo Bez ile silin.  Lekenin kaybolurken kumaşa sinmiş kötü kokularında uçup gittiğini gözlemleyeceksiniz. 
4.
İnatçı Lekeler için “Greyfurt + Tuz” Kürü!
Küvetlerimizde biriken kir ve kireç kalıntılarını çıkarmak greyfurt kürü ile artık çok kolay. 
Yarım greyfurta tuz dökün ve küvetinizdeki kireçli alanlara uygulayın.  Biraz bekledikten sonra Fibril Banyo Bezi lekeyi silin, inatçı lekenin kolayca yok olduğunu göreceksiniz.
5.
Gümüş Eşyaları Diş Macunu ile Hızla Parlatın
Kararan gümüşlerinizin ilk günkü parlaklıklarına kavuşmasını mı istiyorsunuz?  Çözüm aslında çok yakınınızda… Kararan gümüşlerinize yumuşak bir fırça yardımıyla diş macunu uygulayın ve eşyaları biraz ovun.   Ovduğunuz eşyaları ılık suda yaklaşık yarım saat beklettikten sonra sudan çıkarın ve Fibril Rulo Bez ile nazikçe silin.  Kurulama sonrası gümüşleriniz ilk günkü parlaklığı ile size gülümseyecek…
6.
Deri Çanta ve Ayakkabılarınızı Parlatmak İçin Vazelin Kullanın Deri eşyalarınızın bakımı zahmetli ve pahalı olabilir. Peki size sadece Fibril Çok Amaçlı Rulo Bez ve Vazelin ile bu zahmetli ve pahalı süreci kolay ve eğlenceli hale getirebileceğinizi söylesek? Tüm eşyalarınızın bakımını evinizin konforunda sadece3 adımda gerçekleştirmeniz mümkün:
  • Fibril Çok Amaçlı Rulo Bezi nemlendirin ve deriyi Fibril ile güzelce silin.
  • Bir makyaj temizleme pamuğuna vazelin sürün ve sürdüğünüz vazelini tüm deriye güzelce yayın.
  • Son olarak deriyi Fibril ile tekrar silin. Derinin temizlendiğiniz, yumuşayıp parladığını fark edeceksiniz.

Fibril bu köşede temizlik ip uçlarını sizler için derlemeye devam edecek.

Bizi takip etmeye devam edin